Makoto Akiro

15. ledna 2014 v 22:39 | Admin
Jméno: Makoto Akiro
Věk: 22 (4.11.)
Hodnost: Jounin (velitel týmu)
Zvláštní znaky: šedé oči, na levém rameni má vytetovaný znak klanu, na pravém je tetování zobrazující jestřába.


Klan: Makoto

Kekkei Genkkai: Bōenkyō (teleskop)
Toto Kekkei Genkkai je klanové a je určené ke sledování nebo hledání. Gen pro toto KG mají muži i ženy, ale jen u některých se projeví. Ovšem všichni členi klanu mají dobrý zrak a většinou jsou z nich dobří členi pátracích jednotek nebo zvědové. Toto KG ovlivňuje zvláště oči, ale má menší vliv i na tělo. Většinou se díky němu o něco zvýší rychlost. Po složení pečetí se pohled zaostřuje do dálky a funguje vlastně jako dalekohled a detektor chakry dohromady. Uživatel KG pouze vidí chakru, nedokáže přesně určit její množství, typ ani ji nijak zablokovat. Zvládne vidět i chakru mimo tělo. Pomocí dvou pečetí se může pohled přibližovat nebo oddalovat. Dá se v tomto módu i bojovat, ale není to jednoduché a chce to mnoho cviku. Kvůli tomuto KG se také zužuje zorné pole, takže uživatel vidí pouze dopředu a do stran jen opravdu minimálně. To je další důvod, proč v tomto módu nebojovat, nebo alespoň nebojovat sám. Díky KG dokáže uživatel prohlédnou menší předměty (větve, listy, dveře, okno), aby měl větší šanci najít cíl.

Zvláštní schopnost: Má smlouvu s jestřábi, které přivolává.

Element: Raiton, Suiton

Bojové předpoklady a styl boje: Akiro upřednostňuje ofenzivní (silový) způsob boje. Nejčastěji bojuje v nintaijutsu, taijutsu nebo ninjutsu. Kenjutsu není jeho silnou stránkou. Na Akademii mu nikdy nešlo. S genjutsu je to stejné, nejde mu a vlastně nikdy nechtěl, aby mu šlo. Nechce se schovávat za přeludy. Před bojem si rád zkontroluje místo, kde by měl boj proběhnout. Dokáže se tiše přesunovat a je velmi trpělivý. Je dobrým zvědem nebo hledačem. V boji spoléhá spíše na svou sílu a mrštnost, kterou má získanou a hlavně naučenou. Rychlý je sice také, ale většinou na svou rychlost moc nespoléhá, protože jsou i rychlejší ninjové než on. Co se týče vymýšlení bojového plánu, tak ty jsou v jeho podání jednoduché a většinou bojuje v závislosti na situaci.

Styl oblékání: Akiro má dva styly oblékání. Pracovní a obyčejný. Pokud je v práci nebo má misi tak má klasický oděv ninjů z Kumo. Nosí černé triko bez rukávů a přes něj bílou vestu na jedno rameno. Nosí černé kalhoty, na kterých má připevněné boční pouzdro na pravém stehně a zadní pouzdro u pasu. Šátek nenosí. Vždycky má černé ninja boty s otevřenou špičkou. Na rukou má krátké kožené rukavice bez prstů. Čelenku má vždy na čele. Co se týče jeho oděvu, pokud zrovna není na misi nebo netrénuje, tak nosí černé kalhoty, stejně jako na mise a k tomu má vždycky bílé nebo šedé tričko a černou mikinu se znakem jejich klanu na zádech. Nebo druhou variantou je nějaké tričko bez rukávů, aby byla vidět jeho tetování.

Zbraně: Jeho hlavní zbraní jsou boxery s nožem. Má dva. Už jen díky tomu člověk určí, že on bude bojovat spíše zblízka. Pak používá samozřejmě kunaie, shurikeny, dráty, výbušné lístky a bomby. Všechny tyto věci má uložené v bočním a zadním pouzdře.
 

Rychlost; 3/4,5
Taijutsu; 4,5/4,5 (mínus Kinjutsu)
Ninjutsu; 4,5/5
Genjutsu; 0,5/1,5
Výdrž; 4/4
Síla; 5/5
Ruční pečetě; 4/4
Inteligence: 2,5 (průměr)
Potenciál 31.
Využito 28.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 world-of-shinobi world-of-shinobi | 15. ledna 2014 v 22:41 | Reagovat

Profil ti ještě dodělám..je kvalitní a tak to promýšlím. Napiš něco o klanu a registruj ho prosím. Ať ho můžu zveřejnit.

Adminka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama