Yotsuki Dai

8. prosince 2013 v 17:43 | Admin
Jméno a příjmení: Yotsuki Dai
Věk: 10, 25.10. (Štír)
Hodnost: student akademie
Element: Fuuton
Klan: Yotsuki

Zvláštní znaky: modré vlasy. Modré oči, jedno tmavší než druhé.
CP: Ryuu


Kekkei genkkai zvláštní schopnost: Umí vyvolat tmavě modrou lvici jež jí pomáhá v boji.

Bojové předpoklady a styl boje: Její boj je podobný její povaze - chaotický, výbušný a hlasitý - ale účinný. Jejím hlavním cílem je dostat nepřítele na zem a pak ho dodělat. Preferuje boj zblízka, tím se dá nepřítele lépe zasáhnout, bohužel ale vychází boje s častým zraněním. Bojuje nejlépe s ninjutsu na krádkou vzdálenost. Silový styl boje.

Styl oblékání: Uniformu ještě nenosí, ale dlouho si na ní brousí zuby. Nosí bílé tričko se světle modrým páskem na hrudníku. Od pásku se tričko lehce řasí a končí uprostřed holenní kosti. Pod ním nosí přiléhavé modré kalhoty a klasické boty.

Rychlost; 0/3,5
Taijutsu; 0/3
Ninjutsu; 0/5
Genjutsu; 0/1
Výdrž; 0/4,5
Síla; 0/5
Ruční pečetě; 0/2
Inteligence: 3

Celkově: 27

Silné stránky: silové ninjutsu a pak hlavně nintaijutsu a přirozená dispozice (díky předkům společnými s raikage) k pevným kostem a jde jim jen těžko něco zlomit. K boji používá sílu a je velmi výbušná díky čemuž někdy trochu neuvážená a zbrklá. Bojuje často ve vzteku a nepřamýšlí, díky čemuž jí jde lidmi s vysokými schopnostmi v genjustu zmást, ale když se k nim přiblíží dost blízko je schopna je velmi rychle zlikvidovat, má velkou výdrž a je schopna bojovat dlouho takže ji lze jen těžko utahat.

Slabé stránky: slabou stránkou je i on hněv a prudkost kterou může nepřítel využít ve svůj prospěch stejně jako nepromýšlení si do předu další kroky což souvisí s její průměrnou inteligencí. Není dobrý stopař protože nemá dostatek trpělivosti. Nemá talent na učení se nových jutsu, spíš jí jde je provádět a zdokonalovat, takže nemá tak velký rapartoár. Což souvisí s proporcemi v ručních pečetích.

Shrnutí: Zde je velký výkyv v schopnosti využívat yin a yang, z celého grafu lze soudit že je zaměřena yangově. Dále pak rozdíl u ninjutsu kde je dokáže dobře provést, ale trnitá cesta vede k jejich učení. Vhodné by díky jejím dispozicím bylo zabývat se nintaijutsu a používat fuuton jako útočný element na blízko, též využívání zbraní napuštěných chakrou. Má střední množství chakry až vyšší, celkově ale v průměru.

// nic z výše uvedeného Vaše postava neumí, jsou to jen dispozice, profil se dá upravit, vše se Vaše postava musí naučit v průběhu hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yotsuki Dai Yotsuki Dai | 10. prosince 2013 v 10:19 | Reagovat

Zvláštní znaky: Modré vlasy, jedno oko modré, druhé matně tmavo modré až černé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama