Zvláštnosti postav

16. listopadu 2013 v 12:03 | Admin |  Reálie
Takže tady jak už jsem psala v "O čem je řeč?" článku ( tady) mi sem můžete do komentářů napsat jak se okolí chová k Vaší postavě na základě třeba jejího vzhledu, nebo sociálního postavení, prostě všechno co pomůže ostatním hráčům udělat si obrázek o postavě. A pomoct jim s hraním.

Př.: 1.) Otec mojí postavy byl zrádce, který opustil vesnici. Matka mojí postavy z toho byla dost špatná a musela se o ni/jeho postarat sama a tak nebyly nijak pohatí.

2.) Rodina mojí postavy je velmi vážená a bohatá, mají vysoké postavení. Otec je kapitánem ANBU a matka jounin.

Tak a teď si rozeberme jaký asi bude mít vztah okolí k těmhle dvoum entitám. 1.) Jak se asi bude chovat okolí k synovi/dceři zrádce a k tomu ze sociálně slabé rodiny? No moc dobře ne. Když se ještě vezme v úvahu že dětem něco říkají rodiče a děti jsou děti a děti jsou kruté.
2.) Jak se asi bude chovat okolí k synovi/dceři klanu s významným postavením a k tomu velmi bohatým. Asi bude oblíbenější než Př. 1. co? Protože rodiče, jak je to jejich zvykem, chtějí pro dítě jen to nejlepší a tak budou říkat "Toho se drž." a dítě to udělá, že?
A jaký asi budou mít vztah Př. 1.) a Př. 2.) k sobě navzájem. No asi ne moc dobrý ne? Protože jsou to děti, dospělý by třeba Př. 1.) pomohl, protože by chápal jejich problémy, ale děti jsou děti a jak už jsem řekla, děti jsou kruté.

Takže asi takhle nějak, stejně jako v Př. ma napište z jakého je Vaše postava prostředí a třeba i jak ji okoló vnímá. Ten celý "graf" co je za tím si pak každý bude muset vytvořit sám, podle sebe a sám si vytvořit postoj jeho postavy k té či oné entitě.

Je to adoptivní dcera Yugito Nii, jinchuuriky Nekomaty, z toho plyne že se jí buď děti báli kvůli její matce, nebo si z ní utahovali protože se neměla jak bránit. Sama se stranila dětí a svoje dětství vlastně strávila mezi dospělími. Takže se chová na dítě dost vyspěle, což některým spolužákům možná přijde divné. A ti kteří se s ní rozhodnou mluvit odežene sama, nějakou úštěpačnou poznámkou, má pocit že mezi ně nepatří a vlastně ani patřit nechce, sama si myslí že má svou rodinu. Po smrti Yugito se jejím jediným cílem stalo trénovat a trénovat aby byla jednou jako ona.Ayame je potomkem z klanu Isha, který slouží Kagům a často bývají lékaři. Proto se většnou k Ayame vesničané chovají pěkně, ale jiní zase tvrdí že mezi ninji nemá co dělat. Hodně lidí jí zná a díky slepotě jí pomáhá. Děti na akademii ji mezi sebe moc nepřijali protože je slepá.
Její otec pochází z dosti vysoké společnosti. Matka si ho musela vzít z povinnosti, ne z lásky, a tak je Tsubaki trochu nechtěné dítě (to vystihuje její jméno). Na jednu stranu se jí vesničané vyhýbají, ale chovají k ní jakousi úctu. Působí trochu psychopatickým dojmem, zvláště se svými zvláštními zálibami a tichou chůzí. Vždy se někde objeví a pak tam najednou není, proto je považována spíše tak trochu za blázna, i když by se jí nikdo radši nepostavil.

Yotsuki Dai

Většina jejích vrstevníků - dětí v jejím věku- si z ní dělají legraci kvůli její výbušnosti. Berou to jako zábavu a schválně ji provokují. Ne, že by se jí bály, když na ně Dai vyjede, aby se jí nesmáli, mají z toho ještě větší srandu. Dai to neumí ignorovat, prostě to přijme jako výzvu, a pak to odnese někdo zraněním, jedno, jestli ona, nebo její cíl. Proto se okolí dětí naučila Dai schovávat, aby je nemohla zmlátit, ale stále se jí smát. To Dai vytáčí nejvíce, protože není vůbec trpělivá, takže je nedokáže najít a akorát je zbytečně naštvaná.

//Nic z výše uvedeného Vaše postava neví, jde jen o to že tím navádíme hráče aby si vytvořily nějaké mínění o postavě, tedy jejich postava. Př. Inkume: Vaše postava neví co si myslí Inkume, jen jí její chování přijde divné, možná zná některá fakta, ale rozhodně neví co si myslí! Ani nezná všechno, inu už zbývá jen otázka. Jak se asi bude Vaše postava chovat k dítěti jinchuuriky? Které je bez ochrany a nemá zastání? Odpovězte si sami.
Jen ještě dodám že většina dětí ani nemusí vědět že je adoptovaná, nebo nebudeme si lhát oni to asi všechny děti a ani neví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yotsuki Dai Yotsuki Dai | 11. prosince 2013 v 13:50 | Reagovat

Vzhledem k jejímu původu- rodu spojeného s Nibi - si z ní dělají ostatní legraci. Ne, že by se jí bály, když na ně Dai vyjede, aby se jí nesmáli, mají z toho ještě větší srandu. Dai to neumí ignorovat, prostě to přijme jako výzvu, a pak to odnese někdo zraněním, jedno, jestli ona, nebo její cíl. Proto se okolí dětí naučila Dai schovávat, aby je nemohla zmlátit, ale stále se jí smát. To Dai vytáčí nejvíce, protože není vůbec trpělivá, takže je nedokáže najít a akorát je zbytečně naštvaná.

2 Yotsuki Dai Yotsuki Dai | 11. prosince 2013 v 13:50 | Reagovat

[1]: Snad jsem to už pochopila xD

3 world-of-shinobi world-of-shinobi | 11. prosince 2013 v 16:42 | Reagovat

[2]: Ne, Yotsuki nejsou spojeni s dvouocesým, Yugito a její rodina byla příbuzná s jedním z Raikagů a všichni nebyli Yotsuki, klan Yotsuki nemá podle doložek s Nekomatou nic společného. S Nekomatou má co dočinění klan Nii, jeho první nositel byl podle historie na wiki taky Nii. Takže nevím co s tím pořád máš :-) .

4 Yotsuki Dai Yotsuki Dai | 14. prosince 2013 v 9:01 | Reagovat

[3]: Ach tak, moje chyba, gomenasai... Oprava: Většina jejích vrstevníků - dětí v jejím věku-  si z ní dělají legraci kvůli její výbušnosti. Berou to jako zábavu a schválně ji provokují. Ne, že by se jí bály, když na ně Dai vyjede, aby se jí nesmáli, mají z toho ještě větší srandu. Dai to neumí ignorovat, prostě to přijme jako výzvu, a pak to odnese někdo zraněním, jedno, jestli ona, nebo její cíl. Proto se okolí dětí naučila Dai schovávat, aby je nemohla zmlátit, ale stále se jí smát. To Dai vytáčí nejvíce, protože není vůbec trpělivá, takže je nedokáže najít a akorát je zbytečně naštvaná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama