Registrace

12. listopadu 2013 v 10:47 | Admin
NonRpg registrace postavy - piště do komentářů pod článkem.

*1. Jméno a příjmení: Jméno postavy (americká, anglická ani žádná jiná neberu pro inspiraci - jména ženská, jména mužská jen japonská)
*2. Věk + datum narození: (student akademie od 7 do 11, učitel od 18, jounin velitel týmu od 22)
*3. Hodnost: (student akademie/chunin - učitel/jounin - velitel týmu, pakliže máte v úmyslu být něco jiného musíte si to vystudovat, viz. Reálie)
*4. Vzhled: (vzhled postavy, fotka nebo slovně, v tom případě se rozepište!)

*5. Klan: (buď si klan založte svůj, nebo se k někomu přidejte, více v nápovědě 'Co dělat když si nechci založit klan?', to že někdo nebude patřit do klanu bude výjmečné a budu Vám to schvalovat na žádost, kde budete mít uvedeno proč. Pakliže budete v nějakém klanu který tu ještě není, musíte ho evidavovat v registru klanů! Registr je uzavřen, výjmka platí u učitelů, bylo by divné mít je všechny ve dvou klanech)

6. Kekkei genkkai (buď vám ho schválím nebo nikoli, záleží od kvality popisu)
7. Element: (určím já, můžete podat návrh a já se pak rozhodnu, na základě kvality popisu a první hry vám dám jeden nebo dva.)
*8.Bojové předpoklady a styl boje: (napište jak vaše postava bojuje, ofenzivně nebo defenzivně, v ninjutsu, genjutsu nebo taijutsu nebo snad nintaijutsu? To je na vás ale v reáliích máte v kolonce O vesnici nejčastější styly boje a vzhled postav)
*9. Styl oblékání: (jaký má vaše postava ninja uniformu, co má za oblečení)
10. Zbraně: (jaké vaše postava bude užívat zbraně, nazapomeňte že když jste student tak vaše postava na začátku nic neumí a ani nezná!)
11. Minulost: Je dobré ji mít vymyšlenou a kdyžtak mi ji i poslat ale není povinná.

Položky s hvězdičkou jsou povinné!

Pakliže budete chtít být velitel týmu geninů nebo učitel, budete muset zodpovědět pár základních otázek z Naruta, pokaždé budou jiné! Nejsou těžké jen základní info o jutsu a co je to chakra apt.


Pomůcky

Úrovně a další infos, Reálie, Pravidla, Co dělat když si nechci přihlásit klan?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama