Reálie

12. listopadu 2013 v 12:05 | Admin |  Reálie
Vzhled

Standardní uniforma ninjů z kumo je bílá vesta na jedno rameno. Černé tričko bez rukávů, na kterém je vesta. Černé kalhoty s dvěma bílými pruhy překříženými na stehnech. A okolo pasu často nosívají černý nebo šedý šátek. Většina ninjů (starších) má tetování, většinou na ramenou. Mívají tmavou kůži a světlé bílé vlasy. Vzhledem k jejich specializaci na taijutsu mají značnou svalovou hmotu. Je to jen obecné, tak jak vypadá většina!


Jména

Ninjové z Kumo mají často jména podle nějaké vlastnosti (Darui= nudný, Samui = studený) nebo jména jednopísmenová (E, C...) někdy třeba i podle svého něčím zajímavého vzhledu.

Styl boje

Bojují v taijutsu či nintaijutsu, také kenjutsu je velmi populární a vyučuje se jako základní předmět na akademii. Styl boje je ofenzivní - silový, používal ho Yondaime Raikage nebo Naruto. Styl taijutsu používají takzvaný tvrdý nebo těžký, používají hrubou sílu k zastavení protivníka stejnou nebo větší silou. Při mém rozhodování se budu řídit tímto: 65% ninjů Raiton. Zbytek rozdělím. Nejméně častým je Fuuton a Doton.


Klany

Vaše postava může být v nějakém klanu, klan může mít kekkei genkkai ale to vám schválím, klan si musíte registrovat a musí být něčím typický! Vzhledem k historii (Článek 'Doušek historie, aneb proč a jak') žije většina lidí v nějakém klanu a z nějakého pocházejí. Z toho plyne že je více než vhodné aby jte taky někam patřily, pakliže je registrace klanu uzavřená nebo se Vám nechce registrovat si svůj, můžete se k někomu přidat, u klanu je vždy napsané zda se jde do klanu přihlásit). A možná se i ptáte proč mi na těch klanech "furt" tak záleží, inu je to dobrý podnět ke hraní, zvlášť když bude víc lidí v jednom klanu, že?

Shinobi

Shinobi z Kumogakure nejsou žádné slečinky, jsou plně oddaní vesnici a velmi odolní vůči bolesti, obětují svůj život a v boji jsou kamenní a nemilosrdní soupeři. Patří k těm typům kteří udělají všechno pro dokončení mise i za cenu života, vykonají rozkaz i kdyby to mělo znamenat oběti. Oni se nebojí obětovat v boji nebo si useknout část těla. Pro mnohé z nich jsou jejich vlastní životy nepodstatné a obětují se pro ochranu druhých, jako by život neměl cenu.

CP

CP je skradka pro postavy které má jný hráč pro ozvláštnění hry. Třeba psa nebo mladšího sourozence který třeba ani ještě nechodí fo školy a tak vlastně za něj může hrát ten člověk co tu postavu vlastní. Kdo nemá CP nemůže hrát za jiné postavy!

Registrace CP (sem)


Jiná zaměstnání

Buď jako CP k vaší postavě nebo musíte holt studovat a vystudovat se k tomu. Upozorňuji že CP není plnohodnotná postava z toho plyne že ji nemůžete mít místo postavy, jen doplňuje hru!

Akademie a její absolvování

Průměrný věk absolvování akademie je 10 let takže dost možná bude někdo i opakovat! Kdyžtak si to upravte, úplně ideální je věk postavy 9 - 11 let, nižší je vám jen na škodu, protože čím nižší tím máte menší pravděpodobnsot že odmaturujete!
Maturita se bude skládat ze dvou zkoušek, teoretickýa praktické, k připuštění k maturitě potřebujete splněný min. počet úkolů (2) a účastnit se alespoň jedné mise E nebo jedné online hodiny. Když to splníte půjdete ke zkouškám, teoretická bude formou písemného testu (který se bude psát v online učebně a otázky vám budou předříkávány, vy budete mít za úkol pošeptat lektorovy odpověď, pomocí takového fíglu který na to je, možná to někdo zná (septej), kdo to nezašeptá bude diskvalifikován, (pokud to nebude chyba netu) na splnění testu bude časový limit, otázky budou různé. Pak online praktický test (ještě nevím jaký, každopádně žádný ročník ho nebude mít stejný) když se tímhle vším prokoušete rozhodnu se učitelé o Vašem buď absolvování nebo opakování akademie, u toho se právě bude přihlížet k věku a čím bude Vaše postava mladší tím spíš bude opakovat.

Zbylé infos o maturitách se vždycky dozvíte, když se k nim bude schylovat, nebo tady.

- výše uvedené je jen orientační, můžete vycházet z tohoto, jen podotýkám co je tam běžné...co je norma a jak to je, je na vás jak to poberete nebo přeberete.

Zvláštnosti postav pište sem, tam se taky dozvíte víc.


O misích a questech

Mise - to je úkol zadaný kage ninjům. Bude se plnit v týmech a herně zabere tak týden, dva. Misí máme několik duhů (stejně jako v Narutovi) E,D,C,B,A,S.

Questy - bude prostě příběh do kterého budou vaše postavy vsazenya který odehrají. Více o misích a questech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama