O čem je řeč?

12. listopadu 2013 v 10:02 | Admin |  O čem je řeč?
Svět shinobi po válce, Raikage A je mrtev a na jeho místo byl nominován a následně i zvolen Darui, Godamine Raikage. Nový začátek ekonomicky nestabilní vesnice. Je otevřena akademie a zápisy do ní, neváhej a přidej se. Zápisy jsou dvouměsíční a dítěti musí být min. 7 a max. 11. Rok trvá půl roku, akademie se studuje onen RPG rok. Pak se předstupuje před skouškovou komisy.

Tahle hra se od ostatních vcelku liší, stejně jako grafické hry má totiž příběh a děj, ale na rozdíl od počítačových her jej neřídí počítač ale já. To jak dopadne je na Vás, můžete všechno ovlivnit, změnit svůj osud. Ne jako v počítačových hrách kde je dáno jak to dopadne. Já vám dám podmět, podmět k hraní, k reakci, je na vás jak na něj budete reagovat a tím stavět příběh. Vy určujete život Vaší postavě a já Vaše postavy spojuji dohromady a tvořím tak děj. Ráda říkám že je to jako v Izanagi, totiž že vy jste něco vykonali, nějak jste žili ale já určím jak to dopadne, narozdíl od Izunami kdy bych jen řídila co se stane (jako kdyby jsme hráli třeba přesně podle naruta a já diktovala co se stane, co máte říct a tak) ani mě ani Vás by to dozajista nebavilo. Je jen na Vás co se stane, tak toho využijte. A nebojte podmětů ke hraní bude dost, pokaždé když tu budu se někde v nějaké hře oběví vypravěč...

Pokusím se Vám všem tvořit nějaký příběh a zápletky (neboli klacky pod nohy), prostě jako v povídce, každá postava bude žít svůj příběh, proto Vás žádám, dobře si promyslete minulost Vaší postavy a pak mi dejte vědět, není povinná ale může mi pomoct, na základě nějakých odlišností Vaší postavu třeba nějak vnímá okolí. Můžete třeba jen napsat že měla normální život, matku, otce, bratra/sestru to je fuk, ale taky mohla mít život plný zvratů.

I třída va škole je sociální skupina, ve které se utváří veřejné mínění, v akademii nejste pro nic za nic. Jinými slovy Vaší postavu bude i třída nějak vnímat k tomuaby jste pomohli hráčům a dali jim podmět poslouží tahle evidence (tady) ve které mi napište všechny zvláštnosti Vaší postavy, právě jako vodítka k vnímání okolím...

RPG - Hra na hrdiny je nejčastější nepřesný český překlad anglického pojmu Role playing game, známějšího pod zkratkou RPG. Přesnější, ale jen zřídka se vyskytující překlad zní Rolové hry.
RPG je druh hry, kde hráči zaujímají role fiktivních postav, které si podle daných pravidel vytvoří a za které v samotné hře jednají.
Nic jako powergaming ani nic takového netrpím a profil mažu stejně jako mary sue. Vaše postavy ani vy nejste dokonalí, nikdo není dokonalý. Zároveň prosím o dodržování křištálové stěny!

Takzvaná křišťálová stěna je rozdíl mezi hráčem a postavou. Hráči jste vy. Sedíte u počítače a ťukáte prsty do klávesnice, čímž ovládáte svou postavu. Vaše postava žije příběh, jež jí vymýšlíte. Ale nejste to Vy. Vaše postava má jiný vzhled, jméno, vlastnosti a vědomosti. Právě v tom je to kouzlo hry na hrdiny. Hrajete za někoho jiného, možná za toho, kým byste chtěli sami být a žít jeho život. Pokud tedy nemáte rádi nějakého spoluhráče, nedávejte mu to najevo svojí postavou.

- zakazují se sprosté výrazy tedy ty opravdu sprosté, pokud hrajete za studenta tak žádné! Můžete hrát jak za Učitele, nebo Vedoucího týmu a nebo studenta akademie. Veškeré informace o klanech a co ak dělat budou v reáliích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Josp *Josp | 18. ledna 2014 v 21:27 | Reagovat

http://rpg-thevampirediaries-rpg.blog.cz/ Nové Mystic Falls pre všetkých :) trochu iné, ale stále zaujimavé

2 Duncanian T. Latsio Duncanian T. Latsio | E-mail | Web | 30. září 2014 v 1:30 | Reagovat

Zdravím!
http://gwerdar.7x.cz/ Je kvalitná RPG herňa odohrávajúca sa v magickom svete žijúcom v súčasnej dobe podobnej nášmu stredoveku. Chcete byť upírom, démon, anjelom či vlkolakom? Stačí vypliť žiadosť a môžete začať s hrou! Ale pozor! Naše rasy sú iné ako všade inde, preto neváhajte a navštívte našu RPG fantasy stránku a zaregistrujte sa. Registrácia je otvorená! Stále sa tam pridávajú nové a nové veci, knihy. Nie je to mŕtva RPG stránka. Je aktívna, kvalitne graficky urobená , preto nestrácajte ani minútu, čakáme Vás!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama