Nii Inkume

12. listopadu 2013 v 18:06 | Admin
Jméno a přijmení: Inkume Nii
Věk a datum narození: 11.6., 8 let (Blíženec)
Hodnost: Student Akademie
Zvláštní znaky vzhledu: jedno oko má inkoustově modré a druhé kovově šedé se zvláštním leskem. Vlasy má uhlové.Klan: Nii

Kekkei Genkkai zvláštní talent: vnitřní zrak (pomocí svých korálů vycítí lidskou čakru) a s pomocí korálů pak spojování chaker.

Element: Raiton, (jako druhý Yin)

Bojové předpoklady a styl boje: je především stopař takže díky svím korálům hledá lidsou čakru. V boji využívá kombinaci živelných genjutsu a iluzí zbraní s ninjutsu. Není silná používá vnitřní styl taijutsu i když ho moc nepoužívá. Specializuje se na boj na střední a dalekou vzdálenost. Styl boje pak defenzivní. Talent na genjutsu, velká chakra kontrola. Ani fyzicky není silná, dost možná je nejslabší ve třídě. K boji se snaží používat spíš hlavu, což je neobvyklé pro ninji z Kumo a naznačuje to že nepochází z Kumo. Je docela mrštná a rychlá díky své těslesné dost hubené struktuře. Své korále používá jako zbystření svých smyslů a téměř nikdy je nespouští z chakrové kontroly. Má vcelku malou výdrž, ne že by nevydržela jeden souboj, ale určitě to není ten typ do první linie, potřebuje si odpočinout a proto často využívá útoky ze zálohy a šetří chakrou.

Styl oblékání: (aktuální) Nosí tmavě modré kimono do tří čtvrtin stehem, skosenou mírně nahoru s malým nevýrazným rozparkem, kunai nosí na levé noze. Pod tím nosí černé síťové kraťasy asi jen do poloviny stehem, něco jako silonky. Na delším spodním okraji kimona je roh s obláčky typickými pro její klan (kdyby někdo nevěděl tak jsou to ty fialové co nosila i Nii Yugito) a tytéž pak na druhém boku kde má taky v tom největším obláčku znak klanu. Přes rameno na opačnou stranu od obláčků má okolo těla omotané dlouhé červené korále, jeden korálek je s krvavě červeným střapcem. Korále vedou ke kratšímu rohu kimonatakže kryjí rozparek. Rukávy kimona jsou po lokty dlouhé na konci se trochu rozšiřující. Na pravé noze má ninja sandál s typicky odkrytými prsty, kotníkový, výš bota nesahá, až pod koleno má pak ale síťouvanou bandáž, jako silonku - od kotníku po pod koleno. Na druhé levé noze má pod koleno dlouhou botu, jako ninja kozačku bílé barvy. Na levé ruce má síťovanou rukavici s otevřenými prsvy na pravé bílou rukavici s odkrytými prsty. (Pozn. Nyní ještě korály nemá)

Zbraně: Dlouhá katana zapečetěná do korálku se střapcem. Standardní výbava kunaie, shurikeny...a halvně pak krvavě červené dlouhé bojové korále.


Rychlost; 0/5
Taijutsu; 0/4,5 (tady to musím rozdělit na dvě skupiny)
- taijutsu (jako takové); 1
- shurikenjutsu, Kenjutsu; 3,5
Ninjutsu; 0/4,5
Genjutsu; 0/5
Výdrž; 0/2,5
Síla; 0/0,5
Ruční pečetě; 0/3,5
Inteligence: 5

Celkově 30,5

Silné stránky: inteligence a její využití v boji, bojuje hlavou ne silou. Dále pak její rychlost a mrštnost která je s ní spojená, stejně jako tichost kroků těmto kvalitám ji učila Yugito.
Talent na genjutsu díky velké chakra kontrole a vysoké inteligenci. Cvičila se v přesnosti a tak je velmi přesná. Využívá kenjutsu, což je jeden z jejích talentů. Pakliže je nucena bojovat přímo je nemilostrdná a své nepřátele bez okolků zabíjí. Snaží se boj skončit co nejrychleji a nejefektivněji s co nejmenší spotřebou chakry. Velmi dobrá chakra kontrola a přesnost v shurikenjutsu stejně jako v kenjutsu.

Slabé stránky: Má křehké kosti a tudíž je špatná v taijutsu a nintaijutsu, neoplívá velkou silou, velmi podprůměrnou. V boji se vyhíbá přímému kontaktu tedy boji zblízka ve kterém je neúspěšná a je to pro ne téměř prohrané. Má malou výdrž a její chakra ač je dost oběmná je rychle spalovací, tudíž je nucena taktizovat v boji, což je dost nepraktické a promýšlet strategie. Z toho plyne že nemá velkou sílu a proto je většinou v opozici a nebo útočí ze zálohy. Většinou nepřítele nejdřív vyčerpá a pak zaútočí. Je nucena boji z blízka uhýbat k čemuž jí dopomáhá rychlost.

Shrnutí: Inkume se oběvují dva extrémy, hypertalent na genjustsu a antitalent na taijutsu. Její nevýhodou je Raiton který má velkou spotřebu chakry a je nepřesný, tudíž je prakticky nevyužitelný. Z toho důvadu se zaměřuje na využití Yin podstaty a Genjustsu kombinovaného s Ninjutsu. Je dobrá se zbreněmi tedy v taijutsu ale jen typu kenjutsu nebo shurikenjutsu fyzické taijutsu neovládá.

//všechno výše popsané co se týká boje a technik je jen jak to dopadne nyní vaše postavy ještě neumí nic.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama