Isha Ayame (Neaktivní)

17. listopadu 2013 v 12:31 | Admin
Jméno a příjmení: Ayame Isha
Věk + datum narození: 7 let, 1.1. (Kozoroh)
Hodnost: student akademie
Klan: Isha
Zvláštní znaky; Je slepá

//pakliže budeš chtít být aktivní, stačí jen zahrát nějakou hru a případně mi napsat na mail ať o tobě vím.


Element: Raiton

Kekkei genkkai:
Uživatelé tohoto KG mají schopnosti léčitelů. Rodí se s nimi, ale muži tohoto klanu nemají žádné speciální KG, jsou pouze odolnější a většinou používají meče - katany, dýky atd. Gem pro toto KG nosí jen ženy. K boji bez meče mají vybraní muži zvláštní typ Taijutsu. Pohybují se ladně, proto bývají nazýváni mužatky.
KG žen je založeno hlavně na pomoc druhým, ženy jsou cvičeny především lékařským dovednostem. Ženy tohoto klanu umí vyléčit téměř vše a mají schopnost soustředit velké množství chakry do tyčinek na sítnici a díky tomu dokáží odhalit vnitřní zranění pacientů nepoužívají ho však k boji, je pouze schopné prohlédnout kůží, zjistit zranění a sledovat buňky, kosti apod. Záporná vlastnost techniky je že mají v době jejího použití velmi omezené periferní vidění.
Ženy v klanu Isha jsou uctívány a opatrovány. Muži je často obskakují, vlastně bývají povinnosti obráceny - žena vydělává, muž vaří a uklízí, díky tomu bývají ženy většinou nafoukané a rozmazlené, poslední dobou kvůli tomu klesá morálka a klid při hodinách na akademii.

Bojové předpoklady a styl boje: léčitelka, Ofenzivní styl boje a používání stylu taijutsu tzv. jemného, kdy nepřítel využije svého potencionálu v lékařství a třeba pomocí jehel je schopen nepřítele zabít.

Styl oblékání: typické pro Kumogakure
Zbraně: shurikeny, kunaie, pokud se zvířata považují za zbraň, tak bílá trochu přerostlá kočka Kaname

Rychlost; 0/3,5
Taijutsu; 0/5
Ninjutsu; 0/4,5
Genjutsu; 0/1,5
Výdrž; 0/4
Síla; 0/3,5
Ruční pečetě; 0/2,5
Inteligence: 3,5

Celkem 28.

Slabé stránky: Nejsou tady žádné zvláštní výkyvy v schopnostech, nikde nevyčnívá ale vlastně ani nevyniká, její nejslabší schopností je Genjutsu a Fūinjutsu. Vzhledem k zaměření boje na blízko neobstojí v boji na daleké vzdálenosti. Patří spíš k interaktivním logistickým a podpůrným jednostkám. Není dobrá v Defenzivním stylu boje natož pak stacionárním stylu. Bojuje přímo a své kroky si dopředu moc nepromýšlí.

Silné stránky: Boj zblízka a většinou začíná útok, její útoky jsou silnější než obrana. Její dominantní živel je Raiton. Bojuje přímo a nijak se neschovává, vlastně ani moc nepromýšlí kroky v boji, hojně využívá chakrové skalpely a stejně tak ostří, dalo by se říct že je odborníkem na zbraně v lékažství. Má dobrou chakra kontrolu ale spíš využitou na svém těle tedy na soustředění chakry třeba do jednoho orgánu, nikoli však ovládání chakry soupeře nebo přesné soustředění chakry do bodu zbraně, to čásečně díky nestálému Raitonu. Který je schopna využít v lékařství jako elektrošok do buněk.


//nic ze schopností co tu jsou neumí Vaše postava využívat, když nastoupí na akademii neumí zhola nic. Tady je jen psáno kam se budou její schopnsti ubírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayame Isha Ayame Isha | 17. listopadu 2013 v 19:17 | Reagovat

Ehm, mohu když tedy není historie povinná, tak stačí, když bude jen krátká? Stručný popis života atd.?

2 world-of-shinobi world-of-shinobi | 17. listopadu 2013 v 19:33 | Reagovat

Jo jak chceš, je jedno jaký bude. Doufám že vyhovuje ta úprava. Prosím registruj si ten klan, ať to je komplet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama