Yotsuki Tsubaki

22. listopadu 2013 v 10:07 | Admin

Jméno: Tsubaki Yotsuki
Věk:18, 13.12. (Střelec)
Hodnost: Chinnin - učitelka (Předmět; PvP)
Ninja reg. číslo: 011306


Klan: Yotsuki

Element: Raiton (patřící do podskupiny Yang)
Kekkei Genkkai: x
Tajné techniky: Techniky černého meče, nintaijutsu boha blesku.

Bojové předpoklady a styl boje: Tsubaki se drží spíše zpátky. Bojuje jen, pokud je to výhradně nutné, a i tak moc nevěří ve své schopnosti. Nicméně občas přejde do stavu, kdy je naštvaná a na nic jiného, než skopat soupeře do kuličky nemyslí, dokáže se naštvat docela lehce, tak jako mnozí shinobi z Kumo. Používá hlavně ninjutsu zkombinované s taijutsu - nikoli zvlášť ale takzvané nintaijutsu. K boji používá svou vysokou rychlost čímž protivníka mate a klony, zatím co sama se drží zpátky, její klony působí díky své rychlosti pak jako že je na několika místech najednou. Má tiché kroky a dokáže se k nepříteli dostat nepozorovaně. Bojuje Ofenzivně a někdy i stacionárně, tedy ofenzivně-stacionární styl. Používá styl tvrdého, nebo také těžkého taijutsu.

Styl oblékání: Tsubaki tak nějak ignoruje ninja uniformu. Žije si ve svém světě, a proto si obléká i vlastní druh oblečení. Obvykle nosí černou košili bez rukávů s bílým lemováním, přes které přehazuje černé tričko do půl břicha. K tomu si bere výraznou růžovou sukni a jednu černou nadkolenku. Doplňuje bílo-růžovými botami. Někdy, zvláště na misích přes sebe nosí plášť, a tak splyne více s okolím, plášť je černé barvy s vysokým límcem a kapucou.

Zbraně: Její hlavní zbraní je meč, který nosí na speciálním úchytu na opasku. Takzvaný bájný černý meč, který zvyšuje uživatelovu rychlost.


Rychlost; 4/5
Taijutsu; 4,5/4,5
Ninjutsu; 3,5/4
Genjutsu; 1/1
Výdrž; 3/4,5
Síla; 4/4,5
Ruční pečetě; 2/3
Inteligence: 4
Celkový potenciál: 30,5
Využitý potenciál: 26
Silné stránky: Mezi její silné stránky patří velmi dobrá stacionární obrana v podobě štítů a vysoká rychlost kterou je schopna vyvinout, větší množství chakry. Schopnost ovládat Raiton a nabít jím svůj meč a vysoká úroveň Kenjutsu, díky tomuto je schopna dost dobře bojovat s pomocí klonů a nepřítele tak zmást. Vysoká síla a výdrž spojená s množstvím chakry ji dělají takřka neporazitelnou na krádkou vzdálenost. Na kterou má specializaci.
Slabé stránky: Její chakra je nestálá a díky Raitonu špatně usměrnitelná, destrukčního původu, díky její špatné chaka kontrole, dost podprůměrné, není schopna s tímto využívat jakékoli těžší genjutsu, za to je ale dokáže docela dobře rušit. Špatné využití boje na dálku, k nepříteli se potřebuje dostat blízko aby ho porazila, někdy se nachává ovládat vztekem a toho může nepřítel využít ve svůj prospěch.
Shrnutí: Schopnosti docela obvyklé pro Kumo, nijaké zvláštní výkyvy až na zvláštní styl boje s klony a stacionární obranu která je trochu netipická. Jinak velmi vyvážená konstelace, nijak extrémní, vhodná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yotsuki Tsubaki Yotsuki Tsubaki | 22. prosince 2013 v 19:25 | Reagovat

1.12 - 22.12. (22 dní)
Trénink: Výdrž

Omlouvám se za nepřítomnost, ale měla jsem těžké období ve škole. :/

2 Yotsuki Tsubaki Yotsuki Tsubaki | 17. února 2014 v 11:41 | Reagovat

1.2. - 17.2. (17 dní)
Trénink: Rychlost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama